Menu TOPlist

O stránce


Milí retrogameři,

pokud jste zavítali na tyto stránky, nejspíš máme hodně společného. Zaprvé mám rád hry. A jelikož mě nejvíce oslovují klasické hry dob dávno minulých a upřímně řečeno jsem nikdy nevlastnil kdovíjak výkonný stroj -a tedy zadruhé-, stal jsem se velkým fanouškem freewarových her. Jsou zadarmo, nejsou tolik náročné na výkon jako nové hry a velké množství z nich čerpá inspiraci v klasických herních titulech.

A jelikož stránek o freewarových hrách je povícero, rozhodl jsem se na svých stránkách uveřejňovat pouze dle mého názoru TOP hry. Pokud máte podobný pařanský vkus jako já, pak je to výhra. Pokud ne, určitě si své hry najdete jinde. Já konkrétně mám nejradši arkády, akci a adventury. Ale radost mi udělá i dobrá logická hra nebo strategie. Nepotřebuji hry s ohromující grafikou, vystačím s hratelností a atmosférou.

Stránky mají jednoduchý design a nejsou zdaleka tak propracované, jak bych si představoval. Důvod je jednoduchý: Jsou to mé první stránky. Vždycky jsem se chtěl naučit dělat webovky a tohle je můj první projekt. (Inspiraci čerpám na: jakpsatweb.cz) HTML kód si píšu sám bez pomoci editorů. Proto zatím stránky vypadají, jak vypadají. Ale pevně věřím, že jak se budou rozrůstat moje znalosti tvorby webu, budou se zlepšovat i tyto stránky. Ale prozatím si budeme muset vystačit takto.

Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, nebo návrhy na TOP free hry. Pokud napíšete i recenzi na dobrou free hru, rád uveřejním. Zase tolik jsem toho nehrál :-) Kontakt viz dole. Aktualizace nebudou pravidelné. Přidám hru, pokud na nějakou opravdu dobrou narazím. Mým cílem není skladovat tady co největší počet her, ale nabídnout spřízněným duším výběr toho -dle mého úsudku- nejlepšího.


Přeji hodně retro zážitků a ať se vám u mě líbí,

Anthenor.


Autor: AnthenorKontakt:mika.o@email.cz