Menu TOPlist
 Castlevania: The Lecarde Chronicles12. července 2014
Zase Castlevania. A opět skvělá akce, klasická hratelnost a atmosféra až za hrob (doslova). Freeware pokračování klasické japonské série, tentokrát opět od francouzského tvůrce MIGa.
Pozn.: Bij zombíka do hlavy!
Recenze
Typ:kčníHodnocení 100%Download 140 MB
 Eternal Daughter3.června 2014
Legendární arkáda od Blackeye Software, která potěší každou nostalgickou duši. Stoprocentní hratelnost, atmosféra, hudba a grafika v jednom nabušeném retrobalení. Další ódy na tuto hru pěji v recenzi.
Recenze
Typ:rkádaHodnocení 100%Download 9,2 MB
 Haunted Castle II10.srpna 2014
První z řady remakeů herní série Castlevania od francouzského autora MIGa. Kdo nečeká mistrovské dílo jako u jeho následujících titulů, může se bavit dlouhé hodiny. A hrát se to koneckonců dá dost slušně.
Recenze
Typ:kčníHodnocení 70%Download 6 MB
 Haunted Castle III7. června 2014
Retro vybíječka s prvky RPG ve stylu klasické herní série Castlevania od Konami. Vezměte do jedné ruky bič, do druhé svěcenou vodu a pomozte hrdinovi na jeho soukromé křížové výpravě.
Recenze
Typ:PG AkceHodnocení 80%Download 4,9 MB
 Icy Tower28.září 2014
Několik podivných týpků se snaží vyskákat do co nejvyššiho patra věže. Co na tom, že vždycky spadnou, když se jedná o jednu z nejnávykovějšíh her, k jejímuž ovládání postačí tři klávesy.
Recenze
Typ:rkádaHodnocení 90%Download 5 MB
 Last Defender20.července 2014
Nasedněte do kokpitu a prostřílejte si svoji cestu vesmírem vstříc finálnímu zúčtování s drzou umělou inteligencí. Už z názvu je patrné, že nikdo jiný to za vás neudělá. A když je někdo jediný a poslední, tak to zkráta musí aspoň zkusit.
Recenze
Typ:kčníHodnocení 85%Download 5 MB
 Lost Valley9.listopadu 2014
Bezkonkurenčně nostalgické, parádně dlouhé, tak trochu RPG a o to více akční putování neohroženého hrdiny do Ztraceného údolí plného monster, nebezpečí a super hratelnosti.
Recenze
Typ:PG AkceHodnocení 100%Download 7 MB
 Quest for Yrolg28.září 2014
Už vás nudí klasičtí hrdinové? Máte naopak rádi malé zlomyslné démony? Vždycky jste toužili zahrát si adventuru z pohledu záporáka? Originální, krátká a propracovaná adventura vám to umožní. Jako bonus přikládám návod.
Recenze
Typ:dventuraHodnocení 90%Download 25 MB
 SubTerra14.září 2014
Logická hra, která potrápí mozek a prověří reflexy v neskromném počtu 500 levelů. Zahrabte se pod zem a nakraďte si třpytivých kamínků, co je libo. Na cestu si přibalte pouze pevné nervy, obtížnost je taktéž neskromná. Diamonds are forever!
Recenze
Typ:ogickáHodnocení 85%Download 7 MB
 Treasure Adventure Game18.srpna 2014
Kouzelné dobrodružství pro všechny hledače pokladů mezi námi. Najděte dvanáct pokladů, odhalte svoji minulost, poznejte roztodivné ostrovní obyvatele, řešte originální puzzle. A nezapomeňte se při tom skvěle bavit.
Recenze
Typ:rkádaHodnocení 90%Download 110 MB
 Within a deep forest8. června 2014
Hopsám, hopsáš, hopsáme. Kulatý míček poskakuje napříč roztomilým světem s cílem o nic menším, než je záchrana světa. Relaxační pohodovka, nikoliv však jednoduchá. Naprosto vyskákaná hra.
Recenze
Typ:rkádaHodnocení 90%Download 20,2 MB


Autor: AnthenorKontakt:mika.o@email.cz