Menu TOPlist
Icy Tower
 
Tvůrce: Free Lunch Design
Kategorie: Arkáda
Rok: 2001
Jazyk: EN
Velikost:5 MB
Hodnocení: 90%
Download
Icy Tower

Byla nebyla jednou jedna věž a v jejím nejvyšším patře byla… no, na to nikdy nikdo nepřišel. Kdokoliv se totiž pokusil vyskákat až nahoru, spadnul a nabil si ústa. Ale zřejmě to byla dost zábava a tak to přilákalo několik prapodivných týpků. A vás to bude taky bavit.

Nápad je to jednoduchý, ovládá se to třemi tlačítky. A je to nebezpečně návykové. Stačí se rozběhnout doleva, nebo doprava a skočit. Čím delší rozběh tím větší skok. Několik skoků po sobě a je z toho kombo. Čím větší kombo, tím vyšší skóre. Ale nejdůležitější je co nejvýše doskákat. A aby to nebylo jednoduché (což ani tak není), v daných intervalech začne obrazovka skrolovat rychleji a rychleji, takže máte čím dál méně času na rozmyšlení. I když –nejlepší strategie dle mě je nepřemýšlet.

Pro zpestření obsahuje hra několik více(méně) divných postav, které se kromě vzhledu liší svým hlasovým projevem a hudebním podkresem. Každých sto pater se pak mění prostředí věže. Splněním několika kritérií můžete dosáhnout vyššího ranku, nebo odemknout nové možnosti. Pro fajnšmekry nechybí detailní statistika a možnost nahrání replaye.

Hra nemá ani příběh, ani konec. Jde jen o to překonávat sám sebe a i ostatní (existuje i facebooková verze, podívejte se na homepage). Zkrátka být ten nejlepší. A to hned v několika kategoriích: nejvyšší dosažené patro, největší kombo a nejvyšší skóre. Je čas zapsat se do historie… nebo spadnout na čumák.Skočit......neskočit......a je z toho statistika.
Skočit......neskočit......a je z toho statistika.

Autor: AnthenorKontakt:mika.o@email.cz